Haber

Kadirli’de İyi Parti Seçim Bürosu Önünde Boş Kovanlar Bulundu

BURHAN DEMİRCİOĞLU

İyi partiile ilgili Kadirli ‘de seçim bürosu önünde boş kovan bulundu. ÂLÂ Partisi Kadirli İlçe Başkanı Mehmet Soğancı, “Binamızın önüne 9 mm çapında boş kovanlar bırakıldı. Kimin bıraktığını bulmak için polis ekiplerimiz gerekeni yapacak. Bu eylemlerin çok büyük olduğunu hepimiz iyi biliyoruz. tatsız ve halkımızı bu konuda bilgilendirmek istiyoruz.”

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde İYİ Parti seçim bürosu önünde bir adet boş kovan bulundu. Büroda çalışan Zafer Arıcan, sabah 08.30 sıralarında ofisi açmaya geldiğinde binanın önünde boş bir kovan gördüğünü söyledi. Arıcan, “Çay işinin başındayım, sabah geldiğimde kapıyı açar açmaz yerde kurşun olduğunu anladım. O an aklıma ilk gelen şey Adem Bey’i arayın, kendisine haber verdim, yetkili birimlere bildirdi, onlar da yapıyor” dedi.

“BİZİ ENGELLEMEYE ÇALIŞAN HİÇBİR GÜÇE ABONE OLAMIYORUZ”

İYİ Parti Kadirli İlçe Başkanı Mehmet Soğancı, şunları söyledi:

“Binamızın önüne 9 mm çapında boş kovanlar bırakılmıştır. Bunları kimin bıraktığını bulmak için polisimiz gereğini yapacaktır. Bu konuda kimseyi suçlamıyoruz. Bu eylemlerin gerçek olduğunu hepimiz gayet iyi biliyoruz. Bizler YETERLİ Parti olarak vatansever olarak çıktığımız bu yolda bizi engellemeye çalışan hiçbir güce boyun eğmeyeceğiz. Bu vatan topraklarında yaşayan 85 milyon insanın derdine çare olmaya çalışıyoruz. Bu tür ayrımcılığa karşı mücadelemizden asla taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz.”

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kaynak: ANKA / Yerel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu