Haber

Bakan Kasapoğlu, AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığını ziyaret etti

gençlik ve SporBakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Güne Beykoz’da sporcularla kahvaltıda buluşarak başlayan Bakan Kasapoğlu, ardından AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’na geçti. Kasapoğlu, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç’ın eşliğinde örgüt üyeleriyle görüşmeye geldi.

Ziyarette kısa bir konuşma yapan Kasapoğlu, Beykoz’da hem spora hem de gençliğe yönelik faaliyetlerin olduğunu belirterek, “Beykoz’un gücü hepimize örnek oluyor. Beykoz’un teşkilat olarak ayrı bir gücü ve dinamizmi var.” Farklı bir tatmin duygusu yaşamak benim için farklı bir zevk. Beykoz hem bir spor beldesi hem de gençlerin keyif aldığı bir ilçe. Üniversiteler ve üniversite öncesi gençlik var. Bakanlığımız bu anlamda birçok açıdan çalışma alanının yoğun olduğu bir ilçedir.”

Bakanlık’ın ilçedeki çalışmalarına ilişkin değerlendirme toplantısı öncesi örgüt mensuplarıyla bir araya gelmek istediğini belirten Kasapoğlu, “Beykoz, bugüne kadar olduğu gibi 2023 sürecinde de teşkilatın dinamizmini ve özverisini yansıtacak. 21 yıllık süreçte Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü liderliği ve geniş vizyonu ile 2023 ve sonrasında başarılarımızı sizlerle birlikte sürdüreceğiz.’Türkiye Asrı’ ile taçlandıracağız.Allah razı olsun. teşkilatımızın kadın, erkek ve gençlik kollarıyla özverisinin örneği yok.2023 döneminde çok farklı bir çalışma yapmamız gerekiyor.’Türkiye Asrı’ anlamında birçok sorumluluğumuz var.İstanbul’umuz Beykoz’umuz olacak. Her zaman olduğu gibi farklı bir bakış açısıyla, gücü sandıkta, Cumhur İttifakı ile çok güçlü bir formda, adaletten ve demokrasiden yana.Bunun için hep birlikte çok çalışacağız. ağız.” terimleri kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu